Renginių archyvas

Aplinkosauginiai reikalavimai metalo laužo surinkimo įmonėms/ tinklams bei jų plėtros galimybės

2007 m. gruodžio 13d.

Šiaurės miestelio technologijų parko konferencijų salėje, Galvydžio g. 3, Vilnius

aplinkosauginiia.jpg

Praktiniai mokymai metalo laužo surinkimo įmonėms bei metalo laužo surinkimo tinklams

Mokymų tikslas: Koncentruotai, aiškiai ir suprantamai pateikti informaciją apie visus aplinkosauginius reikalavimus metalo laužo surinkimo įmonei, paaiškinti kokie tyko pavojai ir kaip jie turi būti valdomi, kad išlikti konkurencingais ir plėsti savo veiklą.

Mokymų metu metu bus nagrinėjamos šios temos:

• Aplinkosauginiai reikalavimai atskiroms metalo laužo surinkimo aikštelėms ir metalo laužo surinkimo tinklams; • Pigiausias aplinkosauginių reikalavimų įgyvendinimo valdymas aikštelės lygyje ir metalo laužo surinkimo tinkle; • Reikalavimai metalo laužo aikštelei, norinčiai surinkti kitas atliekas: eksploatuoti netinkamas transporto priemones (ENTP), akumuliatorius, amortizatorius, filtrus, elektros ir elektroninės įrangos atliekas bei dalyvauti gamintojų ir importuotojų papildomo finansavimo schemose. Mokymai skirti:  Metalo laužo įmonių bei tinklų savininkams, metalo laužo įmonių vadovybei (direktoriams, regioninių aikštelių vadovams, komercijos direktoriams, plėtros vadovams), aikštelių vadybininkams, apskaitininkams, buhalteriams ar kitiems darbuotojams, vykdantiems atliekų apskaitą.

Bilieto kaina 450 lt + PVM (į kainą įskaičiuota dalomoji medžiaga, kavos pertraukos, pietūs)

Kaip užsiregistruoti:

Registracijos formą, prašome užpildyti ir išsiųsti mums faksu:   (8-5) 278 48 51       .

Registruotis galite ir interneto svetainėje, puslapio viršuje spustelėję pasirinktį „Registruotis“ (Registracija baigiama dvi dienos iki seminaro pradžios.)

Registracijos atšaukimas ir dalyvio pakeitimas: Jeigu esate užsiregistravęs, bet dėl tam tikrų aplinkybių negalite atvykti į konfereciją, kitas Jūsų įmonės darbuotojas gali dalyvauti vietoj Jūsų. Jums reiktų perspėti organizatorius, nurodant kito dalyvausiančio asmens duomenis, likus bent jau 2 dienoms iki konferencijos. Registracija gali būti atšaukta likus dviem savaitėm iki renginio. Nepranešus, dalyvio mokestis nebus grąžinamas po šios datos.

Tikimės abipusiai naudingo bendradarbiavimo,  ieškant aplinkai palankių sprendimų.

Pranešėja: Lina Šleinotaitė – Budrienė, UAB Ekokonsultacijos direktorė Dėl forumo turinio ir pranešėjų kreiptis: Tel.: 8 685 59558; el.paštas: lina@ekokonsultacijos.lt

Organizatoriai
logo (1) Marmelad events
Turinio partneriai

forvardasILAW-LOGO-300x30 0808TPSprendimaiPLK logoPLK_10 metu_baltasPLK_10 metu_baltas

Rėmėjai

Intrac logoisort-logo-286x96