Informacija dalyviams

Rekomenduojame atvykti ATSAKINGAI!

 

Jūsų laukiame tvariame lietuviškme renginyje, kuris įpareigoja ne tik renginio organizatorius, partnerius, rėmėjus, tiekėjus, bet ir dalyvius elgtis sąmoningai ir atsakingai mažinant neigiamą ir didinat teigiamą poveikį aplinkai, bendruomenei ir ekonomikai.

 

Didžiausia neigiamo poveikio aplinkai rizika iš dalyvių pusės yra kelionių CO2 emisijos vykstant į renginį, bei grįžtant iš renginio. Kelionių CO2 pėdsakas yra matuojamas anglies dvideginio (CO2) kilogramais, tenkančiais vienam keleiviui atsižvelgiant į nukeliautą atstumą ir pasirinktą transporto priemonę.

 

Šiuo tikslu, prašome iš anksto ir atsakingai apgalvoti kolektyvines (rekomenduotina) arba asmenines keliones bei planuoti jas tikslu sugeneruoti mažiausią galimą CO2 pėdsaką renkantis viešąjį tarpmiestinį transportą.

 

Jeigu, vis dėlto, nuspręsite vykti nuosavu automobiliu, rekomenduojame rinktis taupesnę degalams transporto priemonę bei vadovautis automobilio dalijimosi (angl. car-sharing) principu. Tai reiškia, kad visos automobilio vietos turėtų būti išnaudojamos į renginį vykstant kartu su kitais dalyviais.

 

Iškeitę automobilį į autobusą, sumažinsite savo kelionės CO2 pėdsaką beveik 3 kartus! 

 

Kelionės CO2 skaičiuoklę galite rasti čia.

 

SVARBU! Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad REGISTRACIJOS prieš renginį metu kiekvieno dalyvio teirausimės apie kelionės planavimą: – kokiu transportu atvykote (nuosavas automobilis ar viešas transportas) – kokios Jūsų transporto kuro sąnaudos (litrai / 100 km) – koks Jūsų transporto kuro tipas (benzinas, dyzelinas, dujos, elektra) – kiek Jūsų transportu vyko keleivių (asmenų skaičius) – kokį atstumą nuvažiavote (km) Maloniai prašome atsakingai planuoti kelionę ir pasiruošti šią informaciją prieš REGISTRACIJĄ.

Vieta:

Forumas vyks SPA Vilnius konferencijų centre, adresu K. Dineikos g. 1, Druskininkai

Piknikas su koncertu vyks restorane Driskininkų Kolonada, adresu V.Kudirkos g.22, Druskininkai

Apgyvendinimas: – prašome paminėti, kad esate forumo „Atliekų tvarkymas 2019″ dalyvis

SPA Vilnius, adresu K. Dineikos g. 1, Druskininkai, Tel. (8 313) 53 811,  info@spa-vilnius.lt ; www.spa-vilnius.lt

 

Viešbutis „Pušynas“ , adresu Taikos g. 6, Druskininkai, Tel.:  8 (313) 56666 , info@pusynas.lt , www.pusynas.lt

 

EUROPA ROYALE Druskininkai, adresu Vilniaus g. 7, Druskininkai, Tel.: 8 (313)  42223, Mob:+370 610 11678, druskininkai@europaroyale.com , www.europaroyaledruskininkai.lt

Forumo dalyviams suteikiama 10% nuolaida

Registracijos atšaukimas:

Jeigu esate užsiregistravęs, bet dėl tam tikrų aplinkybių negalite atvykti į konferenciją, kitas Jūsų įmonės darbuotojas gali dalyvauti vietoje Jūsų. Jums reiktų perspėti organizatorius raštu, nurodant kito dalyvausiančio asmens duomenis likus 3 dienoms iki konferencijos iki rugsėjo 23 d. Registracija gali būti atšaukta iki rugsėjo 20 dienos. Nepranešus, dalyvio mokestis nebus grąžinamas po šios datos.

Organizatoriai
logo (1) Marmelad events
Turinio partneriai

forvardasILAW-LOGO-300x30 0808TPSprendimaiPLK logoPLK_10 metu_baltasPLK_10 metu_baltas

Rėmėjai

Intrac logoisort-logo-286x96