papildoma informacija

Jūsų laukiame tvariame lietuviškame renginyje, kuris įpareigoja ne tik renginio organizatorius, partnerius, rėmėjus, tiekėjus, bet ir dalyvius elgtis sąmoningai ir atsakingai mažinant neigiamą ir didinat teigiamą poveikį aplinkai, bendruomenei ir ekonomikai.

Vieta

Forumas vyks SPA Vilnius konferencijų centre (K. Dineikos g. 1, Druskininkai)

 

Piknikas su koncertu vyks restorane Kolonada (V. Kudirkos g. 22, Druskininkai)

Atvykite atsakingai

Jūsų laukiame tvariame lietuviškme renginyje, kuris įpareigoja ne tik renginio organizatorius, partnerius, rėmėjus, tiekėjus, bet ir dalyvius elgtis sąmoningai ir atsakingai mažinant neigiamą ir didinat teigiamą poveikį aplinkai, bendruomenei ir ekonomikai.

Didžiausia neigiamo poveikio aplinkai rizika iš dalyvių pusės yra kelionių CO2 emisijos vykstant į renginį, bei grįžtant iš renginio. Kelionių CO2 pėdsakas yra matuojamas anglies dvideginio (CO2) kilogramais, tenkančiais vienam keleiviui atsižvelgiant į nukeliautą atstumą ir pasirinktą transporto priemonę.

Šiuo tikslu, prašome iš anksto ir atsakingai apgalvoti kolektyvines (rekomenduotina) arba asmenines keliones bei planuoti jas tikslu sugeneruoti mažiausią galimą CO2 pėdsaką renkantis viešąjį tarpmiestinį transportą.

Jeigu, vis dėlto, nuspręsite vykti nuosavu automobiliu, rekomenduojame rinktis taupesnę degalams transporto priemonę bei vadovautis automobilio dalijimosi (angl. car-sharing) principu. Tai reiškia, kad visos automobilio vietos turėtų būti išnaudojamos į renginį vykstant kartu su kitais dalyviais.

Iškeitę automobilį į autobusą, sumažinsite savo kelionės CO2 pėdsaką beveik 3 kartus!

Dalindamiesi nuosavu automobiliu su kolegomis ir bičiuliais rodysite gerąjį pavyzdį ir prisidėsite prie dalijimosi kultūros ir ekonomikos kūrimo Lietuvoje!

Kelionės CO2 skaičiuoklę galite rasti čia.

Apgyvendinimas

SPA Vilnius ****

K. Dineikos g. 1, Druskininkai
www.spa-vilnius.lt

Pušynas ***

Taikos g. 6, Druskininkai
www.pusynas.lt

Europa Royale Druskininkai ****

Vilniaus g. 7, Druskininkai
www.europaroyaledruskininkai.lt

De Lita ***

Vytauto g. 43, Druskininkai; Maironio g. 3, Druskininkai
www.delita.lt
Forumo dalyviams suteikiama nuolaida, rezervuojant nakvynę būtina įvardinti konferencijos pavadinimą “Atliekų tvarkymas/Druskininkų Forumas 2021”.

Registracijos atšaukimas ir dalyvio pakeitimas

Jeigu esate užsiregistravęs, bet dėl tam tikrų aplinkybių negalite atvykti į konferenciją, kitas Jūsų įmonės darbuotojas gali dalyvauti vietoje Jūsų. Jums reiktų perspėti organizatorius raštu, nurodant kito dalyvausiančio asmens duomenis likus 3 dienoms iki konferencijos (iki rugsėjo 20 d.). Registracija gali būti atšaukta iki rugsėjo 17 dienos. Nepranešus, dalyvio mokestis nebus grąžinamas po šios datos.

Grąžinsime dalyvio mokestį, jeigu dalyvavimą forume atšauksite dėl su COVID-19 susijusių priežasčių.

 

kontaktai

Dėl bendradarbiavimo, pranešimų, tyrimų, gerosios praktikos pavyzdžių kreiptis į Liną Šleinotaitę-Kalėdę
Dėl rėmimo, dalyvavimo kreiptis į Valentiną Borovik